przeprowadzki firm Katowice

Nowości samochodowe klasowej marki

Nowości samochodowe klasowej marki

paź 12, 2019

BMW powstało w 1917 roku z monachijskiej firmy Rapp-Motorenwerke. Firma została włączona do Knorr-Bremse AG w 1920 r., Zanim została uznana za właściwą markę w 1922 r. Była następcą Bayerische Flugzeugwerke AG, założonej w 1916 roku.

Zapomnij, o tym że jest ona marką „Ultimate Driving Machine” – te dni szybko gasną i idą w zapomnienie. Producent zgubił się w ostatnich latach, stawiając na luksus i technologię. Samochody uważane niegdyś jako te, dające kierowcy fantastyczne wrażenia z jazdy i niuans obecnie nieco się przez to zmieniły… Oczywiście, jeśli spojrzysz wystarczająco mocno, możesz znaleźć BMW, które sprostają twoim wymaganiom.

Serii 2

BMW serii 2 z 2019 jest szybkie, zwinne i angażuje tak, jak niektórzy z naszych dawnych bimerów. Dwa modele, 248-konny 230i i 335-konny M240i, rozciągają się od nieco bardziej sportowej wersji niż przeciętna do prawie gotowej na tor. Oba zespoły napędowe są dostępne z napędem na wszystkie koła i jako kabriolety, a podczas gdy wnętrze jest ciasne dla czterech osób, może to być idealny rydwan dla jednej osoby w poszukiwaniu bardziej ekscytującej podróży. Inni w tej klasie mają więcej technologii wspomagania kierowcy, luksusowych materiałów i opcji łączności, ale nadal cieszymy się, gdy możemy zasiąść za kierownicą tego prezentu dla wiernych tej marce.

Serii 3 z 2019

Zupełnie nowe w 2019 roku, kultowe i stale popularne BMW serii 3 pozostaje jednym z bardziej dynamicznych luksusowych sedanów. To największa jak dotąd seria 3 i chociaż niektórzy purystowie będą narzekać, że nie jest to zwykły sportowy sedan, jakim był kiedyś, nadal daje dreszczyk emocji z ostrym prowadzeniem, mocnymi i wyrafinowanymi silnikami z turbodoładowaniem oraz responsywną automatyczną skrzynią biegów. Chociaż jego wygląd zewnętrzny jest nieco konserwatywny, przeprojektowane wnętrze oferuje wiodący w klasie komfort, jakość i styl.

Serii 4 Gran coupe

Samochód łączy wdzięczną, płynną linię dachu dwudrzwiowej serii 4 z czterodrzwiową praktycznością sedana i szeroko otwartą przestrzenią bagażową hatchbacka. Jego atrakcyjny wygląd zewnętrzny otacza kabinę klasy premium, ale należy ją przeprojektować. Gran Coupe rzuca wyzwanie innym czterodrzwiowym coupe, takim jak Audi A5 Sportback i Kia Stinger, które oferują wyższy poziom zaangażowania kierowcy. Niemniej jednak wciąż jesteśmy pod wrażeniem dwóch odważnych turbodoładowanych silników Gran Coupe, które w naszych testach okazały się również dość oszczędne pod względem zużycia paliwa.