przeprowadzki firm Katowice

Mercedes- niezawodna marka?

Mercedes- niezawodna marka?

wrz 30, 2019

Trzygwiazdkowa marka Mercedes-Benz jest symbolem jakości, ale czy jej samochody zasługują na tę reputację? Przeczytaj nasz przegląd marek aby się dowiedzieć.
MercedesBenz skutecznie wynalazł samochód w 1885 roku. Motoryzacja os tego czasu bardzo się rozwinęła a jego pionierski duch dał nam wiele największych innowacji samochodowych na świecie, szczególnie w zakresie bezpieczeństwa samochodu, ale także w takich dziedzinach, jak elektronika i łączność. Jeśli MercedesBenz jest znany z jednego powodu, to jego jakość. Ale wiele modeli jest teraz produkowanych poza Niemcami i możesz być zaskoczony niektórymi wynikami jakości i niezawodności marki.

Jakie samochody produkuje MercedesBenz?

MercedesBenz tradycyjnie produkował luksusowe i prestiżowe limuzyny i nieruchomości, takie jak klasy C, klasy E, CLS a także klasy S, ale w ostatnich latach znacznie rozszerzył swoją ofertę. Na przykład trafił na główny nurt dzięki popularnym hatchbackom wielkości VW Golf, takim jak ten klasy A i klasy B oraz CLA. Zrobił również duże postępy na rynku SUV-ów z napędem 4×4, takim jak samochód GLE (nowa nazwa klasy M.) W 2014 r. Wprowadzono na rynek Mercedes GLA, kompaktowy crossover, który dzieli podwaliny z hatchbackiem klasy A. Większy, bardziej podobny do SUV-a GLC został wydany w 2015 roku. Jest równie dobrze reprezentowany w klasie samochodów sportowych i coupe, z kultowymi modelami, takimi jak SL, SLC, klasa C Coupe i AMG GT.

Ile kosztują samochody MercedesBenz?

Samochody MercedesBenz mają wysoką cenę początkową w porównaniu z innymi samochodami z wyższej półki, a dodanie dodatków może kosztować oszałamiające poziomy. Punktem wyjścia jest klasa A, która zaczyna się od znaku 20 000 funtów. Limuzyna i kombi klasy C są znacznie droższe, podobnie jak crossovery SUV, takie jak Mercedes GLA, GLC i GLE. Luksusowa limuzyna i kombi klasy E prawdopodobnie stanowią serce Mercedes-Benz – ale za jedną z nich rozejrzysz się za 40 000 funtów. Plusem jest to, że samochody MercedesBenz bardzo dobrze zachowują swoją wartość.

Wybór najlepszego samochodu MercedesBenz

Wszystkie modele niezaprzeczalnie oferują poczucie jakości i solidności, które uosabiają te samochody.. Ale czy rzeczywistość zasługuje na taką reputację? Czy samochody MercedesBenz są tak dobrze wykonane, jak myśli firma? Z pewnością przed wyborem ostatecznym warto zrobić dokładny research nie tylko w internecie ale wśród np. znajomych czy rodziny. Warto zapoznać się z opiniami innych użytkowników tych topowych pojazdów.