przeprowadzki firm Katowice

Prawo jazdy

Prawo jazdy

lut 6, 2021

Szkoła jazdy w Wołominie

Wołomin to miasto położone niedaleko Warszawy. W Wołominie znaleźć można wiele szkół nauki jazdy, które przygotowują przyszłych kierowców. Poniżej przedstawione zostały najpopularniejsze z nich. Opinie te wystawili sami kursanci. Byli i obecni.
Wśród ankietowanych, liderem szkół nauki jazdy w Wołominie jest “Auto Rak”. Szkoła należąca do Radosława Rakowskiego prowadzi zajęcia praktyczne na samochodach marki Fiat Panda. Koszt kursu to 2150 zł. Dodatkowo w cenie, znajduje się egzamin wewnętrzny oraz wszelkie materiały szkoleniowe. Niestety jak w większości szkół jazdy, za badania trzeba dodatkowo dopłacić.

Inna Szkoła jazdy w Wołominie to “T&D Prawko. Ośrodek szkolenia kierowców. Szkoła posiada wiele pozytywnych opinii i w przeciwieństwie do pierwszej przedstawionej szkoły, ma nieco niższe ceny. Kurs można tu zrobić już za 2090 zł. Instruktorzy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem, sprawią że wybór tej szkoły będzie dobrym rozwiązaniem.

Podium szkół nauki jazdy w Wołominie zamyka szkoła “U Sławka” Nauka jazdy. Szkoła ta również cieszy się dość sporą popularnością a do tego oferuje naprawdę atrakcyjne ceny. Kurs można tu zrobić już od 2100 złotych. Mowa oczywiście o kursie kategorii “A” czyli na samochód osobowy. Na motor (B) koszt kursu to 1590 zł. Największym atutem tego ośrodka jest młoda, energiczna i wykwalifikowana kadra instruktorów.
Pośród kolejnych, równie popularnych szkół nauki jazdy w Wołominiemożna wyróżnić także “L” Marcina Borowego, Naukę jazdy “Andro”, czy Naukę jazdy Piotr Rukat.
Podsumowując, jeśli mamy zamiar odbywać kurs nauki jazdy właśnie w Wołominie, nie zabraknie nam na pewno wyboru. Miasto to posiada wiele szkól, które w odpowiedni i profesjonalny sposób przygotują przyszłych kierowców, zarówno pod kątem praktyki jak i wiadomości teoretycznych. Młodzi, energiczni instruktorzy łatwo podzielą się z kursantami swoją fachową wiedzą i doświadczeniem. Tak wyszkoleni kursanci z mniejszym stresem będą mogli podejść do egzaminu.