przeprowadzki firm Katowice

Transport mebli — jak go sprawnie przeprowadzić?

Transport mebli — jak go sprawnie przeprowadzić?

sie 24, 2023

Era zakupów online nieustannie się rozwija, a wraz z nią wzrasta liczba mebli nabywanych przez internet. Kupując meble w sklepach internetowych, pojawia się jednak pytanie: jak przetransportować je w sposób łatwy, bezpieczny i niedrogi? W tym artykule dowiesz się, jak uprościć proces transportu mebli zakupionych online, a także jak ważny jest wybór odpowiedniej firmy kurierskiej oferującej usługę home delivery, w ramach której można realizować transport z wniesieniem.

Usługa Home Delivery, czyli transport z wniesieniem!

Warto wiedzieć, że z usług typu home delivery korzystają głównie producenci meblowi oraz sklepy internetowe z asortymentem meblowym. Tego typu usługa to dla nich szereg korzyści – nie muszą oni posiadać ani utrzymywać własnej floty samochodów, czy też zatrudniać dodatkowych pracowników. Outsourcing usługi w postaci transportu z wniesieniem to bardzo duże udogodnienie dla klientów sklepu, którzy nie muszą już martwić się o dostawę i co więcej, mogą śledzić swoją przesyłkę online.

Przed zakupem mebli w sklepie internetowym warto dowiedzieć się, jaka firma przewozowa będzie dostarczała przesyłkę. Ważne, aby była to firma kurierska, specjalizująca się w transporcie mebli, paczek niestandardowych, gabarytowych czy dłużycowych. Dzięki profesjonalnej usłudze home delivery, która może być realizowana wraz z usługami dodatkowymi:

  • Wniesienie przed dwuosobowy zespół kierowców
  • Rozpakowanie przesyłki:
  • Montaż
  • Zabranie starego mebla

Jak zabezpieczyć meble do transportu?

Usługi home delivery są oferowanie nie tylko dla firm, ale również dla osób prywatnych, które chciałyby sobie sprawnie poradzić z zakupem nowych mebli, czy przeprowadzką. Warto pamiętać, że transport z wniesieniem obejmuje tylko przewiezienie ich z punktu A do punktu B, również na trasach międzynarodowych. Z tego względu warto zadbać o swoją paczkę, odpowiednio ją zabezpieczając, Sprawdź jak spakować meble, aby były bezpieczne w transporcie! To w zupełności wystarczy, aby móc przekazać ładunek specjalistycznej firmie.

Transport mebli z Ambro Express

Zakup mebli online staje się coraz bardziej popularny i wygodny. Aby uniknąć stresu związanego z przeprowadzką zakupionych mebli, warto skorzystać z usługi kurierskiej Ambro Express, która specjalizuje się w przesyłkach niestandardowych i gabarytowych, w tym transporcie mebli. Usługa home delivery tej firmy pozwoli Ci cieszyć się nowymi meblami bez konieczności angażowania się w proces przenoszenia, montażu czy pozbywania się starych gabarytów.